Вітаю із закінченням навчального року

Сьогодні у школах дистанційно пролунав «останній дзвоник». Для багатьох школярів він сповіщає що настала чудова пора - незабутні, веселі та цікаві літні канікули, а для випускників сьогоднішній дзвоник пролунав би востаннє, нагадуючи спогади про безтурботне, щасливе дитинство. Нажаль, пандемія вносить свої корективи в життя, і цього року у зв’язку з карантином учні та вчителі не змогли зустрітися на традиційному святі Останнього дзвоника.

Проте я щиро бажаю  всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Збережіть у пам’яті найкращі миті шкільного життя та спогади про час, проведений разом. Хай стануть в нагоді теплі слова батьків і мудрі вчительські поради.

Висловлюю глибоку вдячність вчителям за їхню невтомну роботу, за терпіння та знання, які віддавали своїм учням. А також вітаєю батьків сьогоднішніх випускників. Нехай Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Бажаю добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у Ваших родинах.

З повагою, голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський

Остання зміна сторінки: 29-05-2020 15:34