ВІДБУВСЯ КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕВІЗНИКІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ

У відповідності постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, з метою забезпечення якісного автотранспортного обслуговування населення району, під головуванням в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Віталія Дупина, 30 квітня 2021 року було проведено конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Для участі у конкурсі було подано 9 (дев’ять) заявок та комплектів документів від 7 (сімох) перевізників на 9 (дев’ять) із 31 (тридцять одного) об’явлених об’єктів конкурсу. В ході роботи конкурсного комітету було визначено переможців-перевізників у конкурсі. Рішення конкурсного комітету буде оформлено відповідним протоколом з пропозиціями в.о. голові райдержадміністрації про укладання договорів на перевезення пасажирів із перевізниками-переможцями.

Переможцями конкурсу оголошено:

Перевізник

Найменування маршруту, номер маршруту

ФОП Дудурич В.І

Великий Березний - Стужиця, №125

ФОП Стегура А.М.

Ужгород - Оноківці, №344

ФОП Стегура А.М.

Ужгород – Сімерки, № 480

АТ „Ужгородське АТП 12107”

Ужгород – Довге Поле, №354

АТ „Ужгородське АТП 12107”