Відбулися публічні відкриті консультації з обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації

3 березня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський взяв участь у публічному обговоренні змін до Конституції України в частині децентралізації влади, змін до законодавства щодо повноважень та захисту прав місцевого самоврядування в Україні і реалізації адміністративного нагляду за органами місцевого самоврядування. Захід відбувся у м.Львів в конгрес-центрі львівського коледжу готельного-туристичного та ресторанного бізнесу за участі представників влади, місцевого самоврядування, громадськості, експертів та медіа Львівської, Закарпатської та Волинської областей.

Захід  організовано за спільною ініціативою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування та Міністерством розвитку громад та територій України в рамках циклу публічних консультацій у всіх регіонах України.

Зустрічі в рамках циклу інклюзивних публічних консультацій стають незаангажованими майданчиками для обговорення найважливіших питань повноважень та захисту прав місцевого самоврядування та формату партнерства між місцевим самоврядуванням та державною владою. Організатори публічних консультацій вважають вміння і спроможність українців досягати консенсусу в діалозі надзвичайною цінністю та головною передумовою сталості процесів європейської інтеграції та розвитку України.

Подібні обговорення проводяться у всіх регіонах України, результатом  яких має стати детальна оцінка ризиків та можливостей, які можуть принести зміни до Конституції в частині децентралізації.

За результатами всього циклу обговорень будуть сформовані консенсусні положення Конституції України та законів, що дозволять успішно продовжити та завершити реформу децентралізації, яка на даний момент має найвищу підтримку серед реформ в українців.

.

Остання зміна сторінки: 04-03-2020 11:31