Відбулося засідання районного штабу щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей

10 червня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Рената Манайло-Приходько провела засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей.

Під час засідання членами штабу спільно із запрошеними представниками дитячих оздоровчих закладів, розміщених на території району, обговорено питання щодо готовності відкриття цих установ. Прийнято рішення щодо необхідності проведення керівниками дитячих оздоровчих закладів всіх підготовчих робіт до відкриття відпочивального сезону. Питання щодо можливості відкриття цих закладів буде обговорено додатково після прийняття відповідного рішення Кабінетом Міністрів України.

Остання зміна сторінки: 11-06-2020 09:09