Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 06 липня, в райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний виносились 2 питання:

І. Про продовження посилення  на території району карантинних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної  хвороби COVID-19.

ІІ. Про ліквідацію  наслідків  буревію, який пройшов по території Ужгородського району 29 червня 2020 року та їх фінансування.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району Христина Мацко охарактеризувала ситуацію щодо темпів росту захворюваності на коронавірусну інфекцію в області та на Ужгородщині, зазначивши, що  виконання та дотримання протиепідемічних заходів є вкрай необхідними та обов’язковими, щоб не допустити появи нових випадків захворювання.

За останні три дні в районі зареєстровано 9 випадків захворювання, показник становить 14,04 на 100 тисяч населення.  Всього з початку реєстрації захворювання у районі зареєстровано 214 випадків COVID-19, з них 160- район, 54 - Баранинська (показник 249,6 на 100 тисяч населення). Нажаль, протягом вихідних днів зафіксовано ще один летальний випадок. Всього в районі померло 8 хворих, показник летальності -5,0%.

Заслухавши інформацію з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

• Обмежити на території району час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22.00 години.
  • Заборонити функціонування закладів (приміщень), які використовуються (здаються в оренду) для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо).
  • Ввести обмеження щодо проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинках, інших культових спорудах. Богослужіння проводити тільки на відкритому повітрі  з дотриманням усіх вимог протиепідемічних заходів.

Термін: до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення

Розглянувши друге питання порядку денного, з метою реагування на ситуацію, яка склалася на території району внаслідок проходження буревію 29.06.2020 року, комісія вирішила класифікувати ситуацію, яка склалася в районі 29 червня 2020 року надзвичайною ситуацією природного характеру об’єктового рівня.

Голові виконавчого комітету Холмківської сільської ради (Вачиля Т.Ю.) виготовити кошторисну документацію на відновлення покрівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Концово та забезпечити відповідне фінансування виконання робіт.

Остання зміна сторінки: 06-07-2020 16:16