Відбулося засідання колегії Ужгородської райдержадміністрації

Сьогодні, 27 грудня відбулося заключне у цьому році засідання колегії Ужгородської райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського, голови районної ради Руслана Чорнака, першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко, начальника Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Василя Пацкана, керівника апарату райдержадміністрації Руслани Боднарюк та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний винесено 3 питання, розгляд яких потребував уваги:

„Про стан кадрової роботи та з питань дотримання законодавства про державну службу за 2019 рік” доповідала керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андріана Зизич інформувала „Про виконання Програми „Турбота” на 2019 рік”.

Також, заслуховувалося питання „Про виконання програм в галузі охорони здоров’я”.

З матеріалами по даним питанням члени колегії ознайомилися заздалегідь, тому рішення по кожному з ним були прийняті без заперечень.

Наприкінці Вячеслав Дворський подякував всім працівникам за якісну роботу упродовж року та привітав з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

Остання зміна сторінки: 27-12-2019 14:08