Відбулося засідання 22 сесії восьмого скликання Чопської міської ради

Сьогодні, 4 серпня, відбулося засідання 22 сесії восьмого скликання Чопської міської ради в якому прийняли участь начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  та перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко.

Хвилиною мовчання присутні вшанували захисників і захисниць України, які загинули боронячи нашу свободу і незалежність та мирне населення, яке померло від рук російських загарбників.

Під час засідання, очільник району подякував голові та депутатам громади за систематичне надання допомоги Збройним силам України.

На порядок денний сесії було винесено 21 питання, серед яких 1 додаткове, заслухали та затвердили звіт про бюджету Чопської міської територіальної громади за січень – червень 2022 року, було внесено зміни до бюджету територіальної громади та ряду Програм, які стосуються підтримки військових, а також було обговорено питання щодо збільшення виплати пораненим воїнам і родинам загиблих військових.

Остання зміна сторінки: 04-08-2022 16:51