Відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації

Сьогодні, під головуванням в.о. голови Ужгородської РДА Андрія Кушнірука відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації.

До Ужгородської РДА звернулись мешканці села Порошково Тур’є-Реметівської сільської ради з питанням незаконного випасу коней та знищення зелених насаджень на земельних ділянках мешканців села Порошково особами ромської національності.

Члени комісії, Кушнірук А.Д. – в. о. голови районної державної адміністрації - начальника військової адміністрації, Боднарюк Р.Ю. – керівник апарату районної військової адміністрації, за присутності Девіцької Н.П. – сільський голова Тур’є-Реметівської сільської ради, Рябінчака В.В.- начальник Ужгородського районного управління поліції відділення поліції №1 (м. Перечин), надали заявникам роз’яснення та рекомендації щодо подальших дій з зазначеного звернення. Зокрема було вирішено провести профілактичні бесіди представниками громади на території табору села Порошково із максимальним залученням осіб ромської та румунської нацменшин в неділю 19 травня 2024 року.

Рекомендувати мешканцям села Порошково звертатися до національної поліції України в момент здійснення протиправних дій особами ромської та румунської нацменшин.

Остання зміна сторінки: 14-05-2024 15:49