Відбулось засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації

04 березня  в райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  для формування нового складу громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації. Склад ініціативної групи затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 28 лютого  2020 року № 84.

На порядок денний засідання виносилися питання  щодо розподілу обов’язків членів ініціативної групи, вивчення  нормативно-правових документів, які регламентують порядок підготовки та проведення установчих зборів, зокрема постанови Кабінету Міністрів України, від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Присутні обговорили організаційні моменти по створенню Громадської ради при Ужгородській райдержадміністрації, напрацювали проєкт календарного плану діяльності ініціативної групи, та порядок інформування громадськості щодо участі  в установчих зборах. Попередньо визначили орієнтовну дату проведення установчих зборів – 29 квітня  2020 року, затвердили текст повідомлення  про спосіб формування складу громадської ради при районній державній адміністрації та її кількісний склад.

Ініціативна група займатиметься прийомом документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 05-03-2020 10:18