Відбулася робоча зустріч з представниками поліції щодо організації перевезень пасажирів

З метою сталої роботи, необхідної для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, підприємств та організації (медичних закладів, банківських та страхових установ, торговельної діяльністі), сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський зустрівся з начальником Ужгородського районного відділення поліції УВП ГУНП в Закарпатській області Вячеславом Крулько та начальником Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрієм Марценишиним. На нараді також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко та начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак.

В ході наради обговорили питання щодо утворення регулярно-спеціальних маршрутів, які будуть здійснювати підвіз працівників до їх місця роботи. Даний алгоритм перевезень пасажирів буде запропонований та обговорений з перевізниками на робочій зустрічі, яка відбудеться вже сьогодні.

Остання зміна сторінки: 19-03-2020 15:24