Відбулася нарада з питань дотримання на території району обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу

Сьогодні під керівництвом голови Ужгородської РДА Вячеслава Дворського відбулася робоча нарада з керівниками силових структур району, а саме Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, Ужгородського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, Перечинського міжрайонного відділу Управління СБУ в Закарпатській області,  Ужгородського управління Головного управління ДПС у Закарпатській області.

Голова райдержадміністрації звернувся до присутніх щодо необхідності  дотримання рекомендацій профілактичних заходів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції. Наразі необхідно забезпечити дотримання громадського порядку на території району та переглянути перелік сил та засобів, які можуть бути залучені до проведення протиепідемічних заходів та забезпечити їх готовність до виконання визначених завдань.

Щоб мінімізувати проникнення і розповсюдження вірусу, напередодні в райдержадміністрації  прийнято ряд рішень щодо введення на території району низки профілактичних та обмежувальних заходів у містах скупчення людей. На порядку денному обговорено питання щодо роботи громадського транспорту, магазинів, ринків, закладів громадського харчування. Важливим питанням є проведення контролю за перевізниками.

Прийнято рішення провести 18 березня об 11.00 годині нараду щодо здійснення пасажирських перевезень на території району в період карантину. Також запланована зустріч з директорами ринків району.

Остання зміна сторінки: 17-03-2020 16:04