В Ужгородському районі карантинні заходи не послаблюватимуть

22 травня під керівництвом голови райдержадміністрації Вячеслава Дворського відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо епідситуації COVID-19 на території району та вжиття відповідних заходів.

З початку реєстрації захворювань на COVID-19 в районі зареєстровано 97 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Захворювання зареєстровані в 32 населених пунктах з найбільшим числом випадків в смт.Середнє, селах Кам’яниця, Концово, Оноківці.

За останній тиждень в Ужгородському районі виявлено 17 лабораторно підтверджених випадків (ПЛР+) захворювань на COVID-19. Показник на 100 тис. населення захворілих на тиждень (інцидентність) складає 26,5, що в 2,2 рази перевищує нормативний (12 на 100 тис. населення).

З урахуванням оцінки епідемічної ситуації в районі,  комісія прийняла рішення не запроваджувати на території району послаблення протиепідемічних заходів, передбачених  рішеннями Уряду, прийнятих 20 травня 2020 року до нормалізації поточної епідеміологічної ситуації.

Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводитиме щоденний моніторинг визначених показників на їх відповідність встановленим МОЗ критеріям щодо захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19).

Результати моніторингу щодня розглядатимуться  райдержадміністрацією для прийняття рішень щодо введення на території району послаблення протиепідемічних заходів.

Продовжено контроль за дотриманням на території району встановлених карантинних обмежень.

Остання зміна сторінки: 22-05-2020 16:14