В с.Лінці відкрили спортивний майданчик

На території Лінцівської загальноосвітньої школи урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям, розміром 42х22, побудований в рамках співфінансування з державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Для реалізації такого проекту з районного бюджету виділено 750 тисяч гривень.

На урочистості на честь відкриття майданчика завітали голова Ужгородської райдержадміністрації Вячеслав Дворський, голова Ужгородської районної ради Руслан Чорнак, керуючий справами Юрій Фрінцко, районні депутати Роман Сарай, Андрій Кушнірук та Віктор Шелельо, директор Ужгородської районної ДЮСШ Дмитро Смагін, Киблярівський сільський голова Олександр Пеца, директор Лінцівського ліцею Яна Пожо, тренери секцій з футболу та волейболу – Василь Рущак ті Володимир Бабинець та інші.

Керівники району вручили керівництву школи та секціям з футболу і волейболу подарунки: м’ячі, волейбольну сітку, спортивну форму та інший інвентар.

Крок за кроком в районі розбудовується спортивна інфраструктура а діти та дорослі відтепер матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я.

Остання зміна сторінки: 25-05-2020 12:56