В районі завершено опалювальний сезон для закладів, де запроваджено карантин

Голова райдержадміністрації Дворський В.М. провів робочу нараду з начальниками відділів освіти Михайлишиною М.І. та відділу культури, молоді та спорту Котляр М.З. щодо забезпечення першочергових заходів в роботі підпорядкованих галузей. Участь у нараді взяли перший заступник та заступник голови РДА, начальник фінансового управління Ольга Ящищак та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко.

У зв’язку із запровадження карантину, з метою запобігання виникненню на території району коронавірусної хвороби, у всіх закладах загальної середньої, позашкільної освіти, дошкільних навчальних закладах, інклюзивно-ресурсному центрі та дитячих школах мистецтв району з 19 березня 2020 року закінчується опалювальний період, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації 18.03.2020 № 111.

Звернуто увагу присутніх на раціональному використанні бюджетних коштів, забезпеченні виплат по захищеним статтям – енергоносії та заробітна плата.

Виконання  всіх запланованих робіт продовжується в штатному режимі, з дотриманням обмежувальних заходів в період карантину. Поточні виплати будуть здійснюватися згідно їх обґрунтування.

Вкотре наголошено про дотриманні обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції. Рекомендовано забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за можливості — надання відпустки працівникам, які за станом здоров’я перебувають у групі ризику.

Остання зміна сторінки: 18-03-2020 15:21