В районі продовжують проводити перевірки дотримання умов самоізоляції

Відповідно до розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій в районі здійснюється контроль за виконанням протиепідемічних заходів.

Зокрема, 07 квітня в населених пунктах Сторожниця, Ратівці, В.Геївці та М.Геївці члени районного штабу разом з медиками, представниками поліції та органів місцевого самоврядування перевіряють громадян, які мають дотримуватися самоізоляції впродовж 14 діб. Це стосується осіб, які нещодавно повернулися з-за кордону.  В даних населених пунктах на самоізоляції перебуває 59 осіб.

Перевірки щодо дотримання правил самоізоляції проводитимуться і надалі. На сьогоднішній день на обліку районного штабу знаходиться близько 600 жителів району, які повернулися з закордону. У 160 осіб термін самоізоляції закінчився.

Переконливо просимо при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Остання зміна сторінки: 20-06-2020 16:40