В районі будуть організовані регулярно-спеціальні маршрути

19 березня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський знову зустрівся з перевізниками, з метою вирішення порядку перевезення жителів району, які працюють в місті в період карантину. Участь у зустрічі також взяв начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин.

Оскільки постановою Кабінету Міністрів заборонено здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському сполученні (крім перевезення легковими автомобілями) виникло проблемне питання щодо організації довезення жителів району до їх місця роботи. З метою забезпечення безперебійної роботи органів державної влади та медичних установ, вирішили організувати спеціальні маршрути, окремі автобуси, на яких жителі району, які працюють в районних установах, розташованих у місті, зможуть доїхати до місця роботи.

Наразі опрацьовуються списки працівників районних служб, що проживають на території району. Після чого, буде розроблено графік та визначено напрями маршрутів.  Перевезення буде здійснюватись згідно затверджених списків, на підставі довідки з місця роботи. Всі перевезення будуть здійснюватися з дотриманням правил карантину.

Остання зміна сторінки: 19-03-2020 15:23