В Оленьові підрядна організація влаштувала узбіччя

Ремонт дороги територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява триває. Підрядник працює на кількох ділянках маршруту. Про це повідомив Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, в селі Оленьово на Свалявщині дорожники влаштували узбіччя. Ці роботи стартували після того, як на ділянці маршруту уклали фінішний шар асфальтобетонного покриття.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, влаштування узбіч у населеному пункті виконане повністю.

«Дорога на Оленівському перевалі роками була в жахливому стані, а ремонт тут не проводили десятки років. Сьогодні її відновлюють завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"»  – підсумував Іштван Петрушка.

Остання зміна сторінки: 25-10-2021 19:50