В Одеську область передали сучасний рятувальний човен Magnum

Сучасний рятувальний човен Magnum та спецобладнання для проведення невідкладних робіт на воді завдяки тісній співпраці з обласним благодійним фондом «Дім милосердя» та THK Stiftelsen (Норвегія), днями, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець разом з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою та народним депутатом України Михайлом Лабою передали працівникам Головного управління ДСНС в Одеській області.

Човен виготовлений зі склопластику та має низький надводний борт для полегшення рятувальних операцій, системи самовідкидання й самовиправлення, оснащений дизельним бортовим двигуном водометного типу. На борту встановлене сучасне навігаційне обладнання Garmin.

Щиро дякуємо волонтерам, які невпинно допомагають!

„Є люди, для яких немає нічого неможливого! Вони наш надійний тил. Адже згуртованість, взаємопідтримка та взаємодопомога – шлях до перемоги”,- зазначив Радіон Кіштулинець.

Разом до перемоги!

Остання зміна сторінки: 04-08-2022 16:47