Ужгородщина вітає з 94-річчям ветерана війни

Сьогодні, 13  січня, найстарішому жителю села Дубрівка Куруц Юрію Юрійовичу виповнилося 94 роки.

З нагоди цієї поважної дати до нього завітав голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, який  привітав пана Юрія Юрійовича з Днем народження, висловив найщиріші слова вдячності за ратний і трудовий подвиг, активну участь у громадському житті села та побажав йому міцного здоров’я, наснаги, щастя, добробуту й родинного тепла.

Життєвий шлях іменинника був нелегким та тернистим. В’язень угорських примусових робочих таборів. У 18 річному віці став добровольцем Червоної Армії. У січні 1945 року важко поранений при визволенні Польщі. Інвалід, права рука практично не дієздатна. Не зважаючи на це, Юрій Юрійович з оптимізмом дивиться на життєву дорогу.

Понад 30 років працював сільським бібліотекарем. Був активним учасником народної самодіяльності – співав у хорах та грав у драматичному гуртку. В госпіталі навчився грати у шахи і переніс цю пристрасть до села, де став ініціатором шахових змагань. Батько п’ятьох дітей, двоє з яких трагічно загинули. У 2017 році про життя останнього дубрівського солдата Другої світової війни знято документальний фільм „Останній солдат”.

Остання зміна сторінки: 13-01-2020 16:21