Ужгородщина отримала 4 легкових автомобілів Renault DUSTER для сільських амбулаторій

Сьогодні сільські амбулаторії Ужгородщини отримали ще 4 автомобілі "Renault Duster". Ключі від авто новим власникам вручали голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та голова районної ради Руслан Чорнак.

Автомобілі придбали у рамках реалізації державної програми для лікарів загальної практики сімейної медицини, які працюють в амбулаторіях селища Середнє, сіл Минай, Лінці та Худльово.

Нагадаємо, що спільними з районною владою зусиллями Центром торік вже придбано 12 таких автомобілів, до кінця року придбаються ще 2. Всі вони призначені для сімейних лікарів та лікарів загальної практики, які працюють на "первинці" району. Завдяки спеціалізованому автомобілю сімейний лікар зможе вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.
Першочергово таку допомогу від Міністерства охорони здоров’я отримують населені пункти, де місцеві амбулаторії знаходяться у належному стані.

Голова райдержадміністрації відзначив важливість цієї події, висловив сподівання, що дані автомобілі  допоможуть лікарям врятувати не одне людське життя.

Остання зміна сторінки: 08-04-2020 11:44