![](https://uzh-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/1310301850_chelove-1-e1412688826203-650x400.jpg?itok=9YLg1hON)
З метою реалізації конституційних прав громадян на їх звернення, 11 лютого 2020 року об 11 годині за к. ч. в приміщенні Ужгородської райдержадміністрації буде проводити виїзний прийом громадян начальник Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області - Лалакулич Віталій Петрович.
Місце проведення: м.Ужгород, вул.Загорська, 10, І поверх (кабінет роботи зі зверненнями громадян)
Остання зміна сторінки: 10-02-2020 15:28