УВАГА! В області прогнозують різке погіршення погодніх умов!

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк провів селекторну нараду із представниками районних органів влади  щодо готовності протидії природнім стихіям.

4 лютого по усій території області спостерігатимуться сильні опади у вигляді дощу, мокрого снігу, снігу. Посилення вітру до 30м/с.  Ризики : ожеледиця , налипання мокрого снігу,   збої в роботі електромереж , теплопостачання, падіння дерев. Туристам рекомендують утриматися від походів у гори – є ризики сходження лавин . У низинних районах- Іршавському та Виноградівському - прогнозують  паводок, вихід води на заплаву,  підтоплення сільськогосподарських угідь.

Ігор Шинкарюк звернувся із проханням перевірити роботу в районах аварійних бригад,  мобілізувати усі служби, техніку, яка б могла бути використана для розчистки річок від сміттєвих заторів, у разі паводку; організувати посипання доріг та їх розчистку від снігу. Проінформувати населення про погіршення погодніх умов.

Прес служба ОДА

Остання зміна сторінки: 03-02-2020 20:01