УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! Змінено адреси Центрів масової вакцинації в Ужгородському районі!

Шановні жителі територіальних громад Ужгородського району!

Повідомляємо, що:

Центри масової вакцинації проводять вакцинацію проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 щодня, з 10.00 до 15.00 год. - у робочі дні та з 09.00 до 16.00 год - у вихідні дні:

-центр вакцинції   в м. Ужгород, що знаходиться за адресою: пл. Народна, 4, ІІ поверх (атріум), приміщення Закарпатської обласної ради;

-центр вакцинції   в м. Чоп, що знаходиться за адресою: вул. Молодіжна, 12, І поверх, кабінет 4 (Чопська міська лікарня);

-  центр вакцинції   м. Перечин, що знаходиться за адресою: вул. Ужанська, 8 (АЗПСМ);

- центр вакцинції  в смт. Великий Березний -  вул. Б.Хмельницького, 4, І поверх, кабінет 3;

- тимчасовий пункт щеплення, що знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл. Поштова, 3, у приміщенні Ужгородської міської ради, І поверх, каб. 119, графік роботи: з 10.00 до 14.00 год. - у робочі дні.

Також, Центр масової вакцинації знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Баб’яка, 48, у приміщенні ТЦ «Епіцентр», який працює у вихідні дні - з 09.00 до 16.00 год.

У вказаних Центрах вакцинації щеплення здійснюватимуть вакцинами Comirnaty/Pfizer-BioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio) та Moderna.

Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, маску і бути здоровим.

Імунізація – важливий етап для подолання COVID-19 та повернення до звичайного ритму життя!

Запрошуємо всіх бажаючих вакцинуватися та захистити себе від COVID-19.

Остання зміна сторінки: 21-10-2021 15:39