У Воловецькій ЦРЛ відкрили нове приймальне відділення

Сучасний медичний осередок сьогодні запрацював на Воловеччині.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков разом зі своїм першим заступником Мирославом Білецьким відкрили реконструйоване приймальне відділення у Воловецькій центральній районній лікарні.

«Це чергове шосте відділення екстреної медичної допомоги, яке успішно модернізували на Закарпатті у межах реалізації національної програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво"», - зауважив Анатолій Полосков.

За його словами, для жителів краю це визначна подія, адже громада отримала новий якісний та комфортний заклад охорони здоров’я.

«Зараз відділення обладнане надсучасним медичним устаткуванням: комп’ютерним томографом, діагностичним стаціонарним рентгеном та УЗД-апаратом», - підкреслив очільник Закарпаття

До того ж послуги комп’ютерної діагностики у закладі стануть доступними вперше. Такого масштабного оновлення інфраструктури у лікарні не було з часів будівництва.

Медичну допомогу тут надаватимуть не тільки мешканцям Воловеччини, а й Свалявщини, Міжгірщини та Мукачівського району.

Керівництво області продовжує відкривати нові приймальні відділення.

Розбудова медичної інфраструктури Закарпаття триває!

Остання зміна сторінки: 11-06-2021 13:30