У рамках акції з озеленення „Створюємо ліси разом”, відбулася висадка дерев у Ставненській територіальній громаді

Сьогодні, на базі Волосянківського закладу загальної середньої освіти I-ІІІ ступенів Ставненської сільської ради Ужгородського району, у рамках акції з озеленення „Створюємо ліси разом”, відбулася висадка дерев.

Акція „Створюємо ліси разом” – це масштабна кампанія із заліснення України в рамках програми Президента України «Зелена країна». Ініціатива передбачає збереження та відтворення лісів, збільшення їх площі. Зокрема, у планах – висадити на території України 1 мільярд дерев у найближчі 3 роки.

Участь в акції взяли голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, голова Ставненської територіальної громади Іван Мандрик, працівники лісництва та учні школи.

Спеціалісти ДП «Великоберезнянське лісове господарство» провели інструктаж для посадовців по висадці саджанців.

«Осінь – сприятливий час для посадки нових лісів. Ужгородська районна державна адміністрація із задоволенням долучилась до кампанії з «великого лісового будівництва» в рамках виконання Програми Президента України», - зазначив голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець.

Керівник району подякував директору ДП «Великоберезнянське лісове господарство» Миколі Кірику за чудову організацію та юним лісівникам, які долучились до висадки саджанців дерев.

Нагадуємо, що акція організована за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, мета якої – відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Остання зміна сторінки: 19-10-2021 14:08