У місті Перечин відбулося заняття спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ»

03 серпня у місті Перечин відбулося заняття спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «ПОРУЧ», який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. Спортивну складову реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

На урочистому відкритті традиційно лунав Гімн України, а також присутнім коротко розповіли історичні відомості розвитку футболу Закарпаття та Перечинщини зокрема.

Як і передбачено проєктом, після запальної руханки, близько 60 дівчат та хлопців почергово займались у трьох локаціях: „Спортивній”, яка націлена на розвиток фізичних здібностей, володіння м’ячем та загальний фізичний розвиток. В «Психологічній» зоні учасники мали змогу провести сеанс арт-терапії, попрацювати в команді та краще зрозуміти свої емоції за допомогою різноманітних ігор. В зоні «Здоров’я» діти навчалися розрізняти корисні та шкідливі звички, отримували базові знання про першу медичну допомогу та дізнавалися про здоровий спосіб життя.

По завершенні заняття усі учасники отримали подарунки від організаторів.

Остання зміна сторінки: 04-08-2022 16:43