У Чопській територіальній громаді відбувся благодійний футбольний матч „Об’єднані заради перемоги”.

У день Державного прапора України у Чопській територіальній громаді відбувся благодійний футбольний матч „Об’єднані заради перемоги”.

Участь у матчі взяли команди: Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, Державної спеціалізованої служби транспорту, Чопського прикордонного загону та Чопської громади.

Відвідали захід і начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  разом з народним депутатом України Михайлом Лабою та Чопським міським головою Валерієм Самардаком.

„Сьогоднішній благодійний матч — це доказ того, що саме завдяки нашим воїнам ми можемо безпечно проводити такий захід. Тож хочу подякувати організаторам та всім учасникам, які долучилися. Всім бажаю спортивного духу. Головне — це наша спільна перемога. З Днем Державного прапора України. Слава Україні!”, — зазначив Радіон Кіштулинець.

Під час турніру кожен учасник та глядач мав змогу допомогти ЗСУ - партнером заходу є фонд «Повернись живим».

Остання зміна сторінки: 25-08-2022 09:06