У Чопі відбулись заходи до Дня Гідності і Свободи

21 листопада, у Чопі на площі Європейській провели заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. У заході взяли участь заступник голови Ужгородської районної військової адміністрації Віталій Дупін, працівники та депутати Чопської міської ради, військовослужбовці та мешканці громади.

Виступили зі зворушливими літературними та музичними композиціями учениця Чопського ЗЗСО №1 І-ІІІ ступенів Валерія Боднар «Золотоверха совість України», студент Академії культури і мистецтв Іван Драгула «Небесну сотню Господи прийми», «Велична та могутня Україно», «Ангели Майдану», «Соколята сини» народний вокальний ансамбль «Стражанка» та солістка Ірина Дагулич Соломонівського СБК-філії КЗ «Центр культури і дозвілля Чопської МТГ».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про людей, які власною смертю виборювали свободу й Незалежність нашої України, і тих, хто ціною власного життя дарує нам мирне сьогодення.

На завершення присутні виклали свічки у формі тризуба, поклали квіти до пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій на Сході України” та переглянули документальне відео.

Остання зміна сторінки: 22-11-2023 14:22