Триденний „Вишкіл практичного пластування

Цими вихідними на території Ужгородського району проходить триденний „Вишкіл практичного пластування”, організатори заходу – МО „Пласт – національна скаутська організація України” в місті Ужгород. Долучилися до вишколу начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець та голова Молодіжної ради при Закарпатській ОДА Роман Канюк.

В рамках „Вишкілу практичного пластування” понад 20 учасників, в тому числі діти вимушено переміщених осіб, які долучилися до наших пластунів після переїзду через повномасштабне вторгнення росії на територію України, мали змогу перевірити себе на витривалість, виживаючи три дні в умовах мінімальних ресурсів та дикої природи. Під час вишколу учасники прослухали інструктажі, в яких дізналися теоретичні та практичні аспекти основ виживання: як здобувати воду, як розвести вогонь, як знайти їжу, де і як збудувати собі укриття, що потрібно робити при непередбачуваних обставинах та як надати першу домедичну допомогу собі та своїм друзям.

„Пласт розвиває емоційний інтелект та психологічну стійкість. Діти працюють в командах, розподіляють між собою ролі та задачі, адаптуються до нових умов далеко від цивілізації. Такий захід особливо важливий у цей період, він хоч на деякий час відвертає увагу дітей від воєнних реалій”, - зазначив Радіон Кіштулинець.

Довідково. Пласт — українська скаутська організація, неполітична та позаконфесійна, метою якої є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Пласт в Україні об’єднує близько 10 тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією у країні. Протягом року проводить понад 100 виховних таборів різної спеціалізації: спортивні, морські, з повітроплавання, мистецькі, лижні, альпіністичні, археологічні, кінні, екологічні тощо.

На місцевому рівні осередки Пласту постійно реалізують безліч акцій соціально-культурного та виховного спрямування. Окрім України, Пласт офіційно існує у восьми країнах світу: Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині та США.

Остання зміна сторінки: 02-05-2022 11:35