Стан захворюваності на менінгококову інфекцію на контролі керівництва району

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський зустрівся з завідувачем Чопської районної лабораторії Ужгородської міськрайонної філії ДУ „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” Галиною Байдою та головним лікарем  КНП „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” Ларисою Шинкаренко щодо стану проходження захворюваності на менінгококову інфекцію в районі.

Як згадувалося раніше, в районі зареєстровано 10 хворих на менінгококову інфекцію, 2-є з яких уже виписані з обласної клінічної інфекційної лікарні.

Станом на 16 березня нових випадків захворюваності немає. Зареєстровано 2 випадки носійства менінгокової інфекції серед контактних обстежених осіб, які зараз перебувають на карантині.

Організовано потиепідемічні заходи  з локалізації та ліквідації вогнища менінгококової інфекції. Серед жителів сіл Коритняни та Часлівці 82 особи виявили бажання провести вакцинацію, із яких 13 протягом 2019-2020 років відмовлялись від обов’язкових щеплень.

Щеплення для профілактики менінгококової інфекції в Україні – не входить до Календаря профілактичних щеплень як обов’язкова, а належить до рекомендованих. Тому, наразі райдержадміністрацією проводяться відповідні заходи щодо закупки вакцин американського виробництва.

Остання зміна сторінки: 16-03-2020 17:34