Стабілізація енергосистеми, ефективне впровадження та дотримання графіків відключень - головна тема зустрічі начальника Ужгородської РВА Юрія Гузинця з головами територіальних громад та начальником Ужгородської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" Іваном Погоріляком.

В розмові з начальником Ужгородської філії керівник району та голови громад торкнулися всіх проблемних питань, які нині є в секторі енергозабезпечення регіону. Зокрема, недостатності лімітів електроенергії для району та нерівномірності розподілу навантаження.

Сторони обговорили можливі та оптимальні шляхи вирішення усіх вищезазначених проблем.

Не варто забувати, що у зв’язку з військовою агресією рф, енергетична галузь України сьогодні опинилася у вкрай складному становищі. Енергетики постійно працюють над відновленням пошкоджених об’єктів, уражених атаками ворога. Однак після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає все складнішим та триває довше.

Сьогодні, ми повинні зрозуміти головне, що навіть якщо немає масованих ракетних атак, проблеми з постачанням електроенергії залишаються. Кожного дня підступний ворог застосовує різні види озброєння на території України цим самим руйнуючи будинки, міста і в тому числі енергооб’єкти, відновити, які вдається дуже не просто. Проте енергетики роблять все можливе для виправлення ситуації.

Тримаємось! Все є і буде Україна!

Остання зміна сторінки: 27-01-2023 13:00