Служба судової охорони Закарпаття закликає дотримуватися безпеки в час карантину

В період дії карантинних заходів вхід відвідувачів до приміщень судів дозволено виключно за наявності захисної маски або респіратора після проходження температурного скринінгу та оброблення рук антисептичними засобами.

Вимірюють температуру тіла та здійснюють огляд відвідувачів співробітники територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області у всіх судах Ужгородщини.

Лише за 10 днів Служба судової охорони Закарпаття перевірила стан здоров’я 1218 відвідувачів суду, в 6 виявлено підвищену температуру та не допущено до судових установ.

Нагадаємо, Служба судової охорони Закарпаття працює в захисних масках та рукавичках та наголошує, що відвідувачам слід дотримуватися таких же елементарних правил безпеки в умовах карантину.

Остання зміна сторінки: 30-03-2020 14:51