«ШКІЛЬНІ ЛІГИ ЗАКАРПАТТЯ» – ЦЕ ВЕЛИКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ У СИСТЕМІ ПРОВЕДЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Нову ініціативу з метою залучення школярів краю до занять спортом і популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді започаткував Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА.

Обласні змагання серед учнівських команд будуть проводити впродовж навчального року в чотири етапи – шкільний, на рівні громади, районний та фінальний.

Змагання проводитимуть у таких видах спорту:

футзал (футбол);

настільний теніс;

волейбол;

баскетбол;

шахи.

Нагадаємо, що заклади загальної середньої освіти нашої області також беруть участь у загальнонаціональному проєкті Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, який фінішує турнірами серед команд різних регіонів країни.

Цей проєкт передбачає змагання з баскетболу, волейболу, футзалу, чирлідингу та спортивного орієнтування.

Встигніть зареєструвати свою шкільну команду до 1 лютого 2024 року за посиланням https://scl.gov.ua/.

Остання зміна сторінки: 12-01-2024 07:23