Розширене засідання оперативного штабу із забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2021-2022 років

В.о голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко та заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин в режимі відеоконференцзв’язку прийняли участь в розширеному засіданні оперативного штабу із забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду 2021-2022 років, яке відбулося в Закарпатській ОДА.

На засіданні обговорили питання, які стосуються стану підготовки господарського комплексу та установ соціальної сфери області до роботи в опалювальний період, дотримання норм чинного законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами, стан дотримання суб’єктами господарювання у сфері контролю якості питної води, стічних вод, наявність відповідних технічних документів із позитивним висновком державної санепідемслужби. Основну увагу члени штабу звернули на розгляд питання підготовки пляжів та курортних зон для відпочинку населення, дотримання санітарних норм і правил, боротьба із забрудненням водойм та стихійними сміттєзвалищами.

Остання зміна сторінки: 10-06-2021 15:47