Розміщення частин тероборони обговорили в райдержадміністрації

Сьогодні, 21 січня 2022 року, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець разом з народним депутатом України команди Президента  Михайлом Лабою провели робочу зустріч з командиром батальйону територіальної оборони Ужгородського району Олександром Чуйком та начальником штабу Іваном Гаєвським.

В ході зустрічі були обговорені питання, які стосувались залучення особового складу для проходження служби в батальйоні територіальної оборони та щодо місця її розташування.

„В умовах, коли Україна протистоїть збройній агресії ворога, питання територіальної оборони – надзвичайно важливе, від того, наскільки злагоджено буде працювати ця система, залежить безпека нашої держави”, – зазначив голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

З 1 січня 2022 року вступив в дію Закон України „Про основи національного спротиву”. Закон передбачає створення підрозділів територіальної оборони у кожній області. Відповідно до закону їхня кількість відповідатиме кількості районів. Це сприятиме підтримці їх місцевою владою у питаннях виконання завдань, підготовки, розміщення, функціонування і залучення добровольців. А також дозволить за 2-3 роки отримати підготовлений, навчений ресурс – людей, які проживають на своїй території та готові захищати за необхідності свою країну.

„Розміщення батальйону територіальної оборони – це додаткові надходження до бюджету, підвищення рівня безпеки та економічного розвитку територіальної громади. Але попереду – тривалий процес підготовки до розміщення військової частини, тож райдержадміністрація готова всіляко сприяти в межах своєї компетенції”, - зазначив голова району

Остання зміна сторінки: 21-01-2022 13:14