Робочий візит заступника голови ОДА

16 січня в райдержадміністрації  з робочим візитом перебував заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Шинкарюк, який зустрівся з головою райдержадміністрації Вячеславом Дворським та головою районної ради Русланом Чорнаком.

За круглим столом присутні обговорили найбільш актуальні та нагальні питання для району. Зокрема піднімались питання інфраструктури та соціальних об'єктів, які потребують поточних або капітальних ремонтів, розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення матеріально-технічної бази та реалізації проєктів та програм Державного фонду регіонального розвитку.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк відзначив  суспільну важливість прийнятих рішень, особливо коли іде мова про започаткування проєктів з подальшою передачею їх до майбутніх ОТГ.  Адже ці проєкти повинні давати  поштовх економічному розвитку краю, бути необхідними, своєчасними та відповідати сучасним викликам.

Приємно, що думки та бачення керівників області та району співпадають і є порозуміння щодо важливості прийнятих рішень.

Остання зміна сторінки: 16-01-2020 14:51