Робоча зустріч з представниками правоохоронних органів та державної служби надзвичайних ситуацій в Ужгородському районі.

Начальник Ужгородської районної військової адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з представниками правоохоронних органів та державної служби надзвичайних ситуацій в Ужгородському районі.

Під час зустрічі присутні обговорили питання щодо здійснення контролю за дотриманням правил безпеки життєдіяльності мешканців Ужгородського району, в тому числі внутрішньо переміщених осіб. Радіон Кіштулинець наголосив на тому, що потрібно посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців району, щодо дотримання правил безпеки під час проведення дозвілля, відпочинку на водоймі, в лісі, активного відпочинку дітей, дорослих в тому числі тимчасово внутрішньо переміщених осіб, наголосив на необхідності дотримання основних вимог безпеки життєдіяльності у літній період.

„Забезпечення життєдіяльності району, надійна безпека громадян, невідкладне реагування на звернення мешканців регіону - це основні пріоритети в нашій роботі. Голови громад, правоохоронні органи, ДСНС всі повинні бути на зв’язку та взаємодіяти задля спільної мети. Кожен має свою функцію, своє завдання, свою роботу. Кожен має її чітко знати і виконувати максимально ефективно, з повною віддачею”, – зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 23-06-2022 09:51