Робоча зустріч щодо розчищення русла річки Латориця

Розчищення русла річки Латориця сьогодні обговорили в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин з начальником аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Закарпатській області Каменчуком Євгеном під час робочої зустрічі.

Підчас зустрічі йшлося про потребу всебічного, комплексного, об’єктивного вивчення питання виконання робіт з розчищення русла річки Латориця та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку захаращення гілками, чагарниками та побутовим сміттям русла, що перешкоджає вільній течії річки.

З метою відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки , недопущення забруднення транскордонних вод,  охорони навколишнього середовища, екологічного покращення на нараді було вирішено якнайшвидше приступити до виконання робіт по ліквідації заторів на р. Латориця.

Остання зміна сторінки: 21-07-2021 16:02