Робоча зустріч голови райдержадміністрації

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з головою Перечинської міської територіальної громади Іваном Погоріляком. Також на зустрічі була присутня перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко.

 В ході спілкування обговорили усі  нагальні питання, зокрема, щодо  ремонту доріг, обстеження водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, благоустрій населених пунктів громади та встановлення єдиного санітарного дня з очищення територій, функціонування на території громади закладів освіти та медицини, а також передачу в комунальну власність будівлі колишньої Перечинської районної дитячої бібліотеки.

„Районна державна адміністрація залишається вашим партнером, ми завжди допоможемо і підтримаємо  спільними зусиллями ми зможемо вирішити всі проблеми, головне, не забувати, що в нас одна мета, і ми повинні тісно співпрацювати для того, щоб її досягти”, – підкреслив голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 24-11-2021 12:19