Робоча поїздка в.о голови райдержадміністрації Віталія Дупина у центри вакцинації району

Сьогодні голова Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолій Полосков, перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький спільно із в.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Віталієм Дупиним та головою районної ради Юрієм Фрінцком здійснили робочу поїздку до Ужгородського району, а саме відвідали центр  вакцинції населення міста Перечин, що знаходиться на базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини та центр вакцинції населення смт. Великий Березний, по вулиці Шевченка, 27.

Участь у робочій поїздці також взяли директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Анатолій Пшеничний та Вікторія Тимчик – завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ  України.

У рамках заходу відбулося обговорення стану проходження вакцинації освітян та про роботу центрів вакцинації населення, які щодня проводять щеплення проти COVID-19. Під час заходу керівництвом області було наголошено головам місцевих рад територіальних громад та керівникам органів управління освіти про активізацію роботи і сприяння щодо здійснення заходів з іформування у проведенні вакцинації працівників освіти та населення  з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Остання зміна сторінки: 11-02-2022 16:24