Робоча нарада з начальником відділу освіти

6 березня 2020 року голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський провів  робочу нараду з начальником відділу освіти райдержадміністрації Михайлилишною М.І. щодо розгляду нагальних питань в галузі освіти.

З метою належної організації роботи з пожежної безпеки в закладах освіти району акцентовано увагу на необхідності створення надійного протипожежного захисту. Наразі необхідно провести перезарядження вогнегасників у початкових школах, облаштувати будівлі окремих шкіл системами  блискавкозахисту,  провести заміри опору  та ізоляції електроустановок та заземлюючих пристроїв.

В ході наради також підняли питання щодо проведення капітальних та поточних ремонтів внутрішніх вбиралень та обговорили організаційні питання щодо завершення підготовки необхідних документів для створення в районі опорних та спроможних шкіл.

Начальнику відділу освіти доручено взяти під особистий контроль виконання поставлених завдань.

Остання зміна сторінки: 06-03-2020 13:31