Районна влада спрямовує зусилля на боротьбу з коронавірусом

Сьогодні, 06 квітня за участі голови РДА Вячеслава Дворського та голови районної ради Руслана Чорнака відбулась  робоча нарада, де розглянули питання щодо фінансового забезпечення закладів охорони здоров’я району. Участь взяли головні лікарі району, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району Христина Мацко та керівник апарату райдержадміністрації Руслана Боднарюк.

Присутні розглянули ситуацію, яка склалася щодокорона вірусу в районі.  Головні лікарі проінформували про стан забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників та необхідними матеріалами закладів охорони здоров’я району.

Обговорили питання щодо необхідності скликання найближчим часом сесії районної ради з метою прийняття рішення щодо фінансового забезпечення КНП «Ужгородський районний ЦПМСД Ужгородської районної ради» та КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області”.

Остання зміна сторінки: 06-04-2020 21:10