31-ий День Незалежності України! Цьогоріч він для нас особливий. Сьогодні минає пів року, як російська орда ступила на нашу землю повномасштабною війною. Цього дня ми зобов'язані подякувати тим, хто ціною власного життя виборював державність України і продовжує робити це досі на фронті і у тилу.

Тож, сьогодні, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відвідав військовослужбовців, які проходять лікування в медичних закладах та передав їм солодкі подарунки.

З нагоди Дня Незалежності України очільник району подякував кожному за службу й самовідданий захист Батьківщини, побажав миру та міцного здоров’я.

"Неможливо виміряти вдячність, яку всі ми зараз відчуваємо. До початку агресії ми рідко замислювалися, наскільки важливий мир. А сьогодні саме ви – наші військові – бороните Україну. Дякую, що захищаєте українську землю!",-зазначив Радіон Кіштулинець.

Остання зміна сторінки: 19-09-2022 13:37