Питання протидії поширенню на території району коронавірусної інфекції та вжиття відповідних заходів розглянули на комісії ТЕБ та НС

15 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Ужгородської райдержадміністрації Дворського В.М.

На порядок денний засідання винесено питання «Про протидію поширенню на території району коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття відповідних заходів»:

Обговоривши питання порядку денного членами комісії ТЕБ та НС вирішили:

1. Затвердити зведений перелік об’єктів критичної інфраструктури, діяльність яких є критично необхідною і не може бути обмеженою в умовах карантину (додається).

2. Враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні:

• головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, шляхом виконання додаткових профілактичних немедикаментозних заходів, під час вихідних та святкових днів, серед яких:
  • обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях;
  • без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;
  • не виходити на вулиці населених пунктів;
  • утриматися від використання власних транспортних засобів;
  • утриматися від переміщення між населеними пунктами;
  • без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.

Термін: у період вихідних (святкових) днів (з 13 год. 00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. Першого робочого дня після вихідних (святкових) днів

3. Головам виконавчих комітетів Середнянської селищної, сільських рад:

- обговорити, з духовенством (священиками православних храмів) на відповідній території населених пунктів району, питання відзначення Великоднього свята (освячення пасхальних кошиків) в умовах карантину, а саме - біля приватних будинків (дворогосподарств) населення району;

- спільно з керівниками підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності забезпечити безперебійну/стабільну роботу об’єктів критичної інфраструктури діяльність яких є критично необхідною і не може бути обмеженою в умовах карантину.

4. Визначити Середнянську філію КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області”, за адресою: смт.Середнє, вул.Лікарняна, 6А (30 ліжкомісць), де у разі потреби  буде розгорнутий обсерватор (ізолятор) та здійснення медичного нагляду за особами, які направляються.

5. КНП „Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради” (Голуб О.Є.)  вжити відповідних заходів та забезпечити належне утримання осіб у обсерваторі (ізоляторі).

6. Відділу регіонального розвитку райдержадміністрації (Москалюк Л.Д.) визначити додаткові обсерватори (ізолятори) серед готельно-ресторанного комплексу на території району для госпіталізації осіб та організацію харчування, яке здійснюється за рахунок коштів осіб, які перебувають в обсерваторах (ізоляторах).

7. Ужгородському районному відділенню поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області (Крулько В.М.):

• забезпечити безперешкодне пересування на роботу та з роботи осіб, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури діяльність яких є критично необхідною і не може бути обмеженою в умовах карантину;
  • під час здійснення охорони громадського порядку та патрулювання територій населених пунктів забезпечити проведення активної роз’яснювальної роботи та рекомендувати громадянам дотримуватися вищенаведених рекомендаційних профілактичних заходів;
  • охорону публічної безпеки та порядку під час направлення на госпіталізацію осіб до обсерваторів (ізоляторів);
  • супровід транспортних засобів, а також аварійно-рятувальної та іншої спеціальної техніки під час транспортування організованих груп людей до обсерваторів (ізоляторів);
  • охорону публічної безпеки та порядку по зовнішньому периметру території об’єкта обсервації (ізоляції).

8. Сектору цивільного захисту райдержадміністрації (Малко Р.М.) вжити заходів щодо виділення з матеріально-технічного резерву (згідно додатку) працівникам райдержадміністрації дезінфікуючі засоби (засоби дезінфекції, рукавички тощо) для дотримання протиепідемічних заходів, пов’язаних з коронавірусною хворобою COVID-19.

Контроль за виконання рішення із питання порядку денного покласти на першого заступника голови райдержадміністрації (Мацко Х.К.), сектор цивільного захисту райдержадміністрації (Малко Р.М.), Ужгородське районне відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління національної поліції у Закарпатській області (Крулько В.М.), КНП „Ужгородська  районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради” (Голуб О.Є.).

Остання зміна сторінки: 16-04-2020 10:12