Проведено засідання робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами

19 лютого 2020 в райдержадміністрації відбулося засідання постійно діючої районної робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в районі нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в усіх їх проявах. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації, перший заступник голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники територіальних органів Національної поліції та ДФС.

В результаті проведеної роботи та вжитих заходів ліквідовані (припинили діяльність) місця нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в населених пунктах району: Соломоново, В.Добронь, В.Лази, Концово.

За підсумками наради рекомендовано продовжити роботу в напрямку виявлення та ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в межах повноважень, про що доповісти голові РДА на наступному засіданні робочої групи.

Остання зміна сторінки: 19-02-2020 13:54