Про організацію роботи штабів з ліквідації наслідків НС говорили на селекторній нараді

Сьогодні керівництво району взяли участь в обласній селекторній нараді щодо роботи штабів з ліквідації наслідків НС, оперативної діяльності та реагування на динаміку розвитку обстановки в зоні відповідальності на місцях.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області Ігор Шинкарюк наголосив,  що у відповідності до положень Кодексу Цивільного Захисту України ніхто не має права втручатися в діяльність керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також громадянами і суб’єктами господарювання, розташованими у зоні надзвичайної ситуації.

Просимо громадян з розумінням поставитися до тимчасових обмежень та сприяти керівникам робіт по ліквідації наслідків НС в кожному конкретному випадку.

Остання зміна сторінки: 06-04-2020 17:26