Послуги Державної архітектурно-будівельної інспекції надаватимуться через ЦНАП

Послуги які відносяться до сфери діяльності Управління Державного архітектурно-будівельної інспекції у Закарпатській області надаватимуться  через Центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації з дотриманням вимог Закону України «Про адміністративні послуги».

Відповідне рішення сьогодні прийняли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та начальник Управління ДАБІ в Закарпатській області Віталій Лалакулич. Інформаційні та Технологічні картки вже затверджені.

Зокрема, через Центр надання адміністративних послуг надаватимуться  адміністративні послуги з реєстрації повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, а також послуги з реєстрації декларації про готовність об’єкту до експлуатації.

Для отримання відповідних послуг необхідно звертатися в ЦНАП Ужгородської райдержадміністрації (м.Ужгород, вул.Минайська, 40).

Остання зміна сторінки: 07-05-2020 15:52