Порядок перевезення пасажирів та роботи ринків в період карантину обговорено на нараді

Сьогодні в райдержадміністрації відбулась розширена нарада щодо попередження розповсюдження коронавірусу COVID-19 та дотримання на території району карантинних заходів. Участь у нараді взяли голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови Христина Мацко, начальник Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Вячеслав Крулько, начальник Перечинського міжрайонного відділу Управління СБУ в Закарпатській області Михайло Лях, перший заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Іван Савко, начальник Ужгородського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Віталій Ільницький, керуючий справами Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко, головні лікарі району Олег Голуб та Лариса Шинкаренко,  голови Коритнянської та Паладькомарівської сільських рад, перевізники, директори ринків району та інші.

У зв’язку з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 ”Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV” з 12.00 год. 18 березня 2020 року заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Оскільки більшість жителів району працює в місті Ужгород виникло проблемне питання щодо організації довезення таких працівників до їх місця роботи.

В ході засідання присутні обговорили  першочерговий алгоритм дій щодо вирішення даного питання. Запропоновано організувати спеціальні автобусні рейси, які будуть здійснювати підвіз працівників до їх місця роботи, з умовою дотримання правил карантину.

На порядку денному також озвучено питання щодо обмеження роботи торгівельних точок на ринках району, відповідно до постанови Кабміну. .

Одним із заходів протидії короновірусної інфекції є закриття всіх ринків, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування та засобами гігієни. Піднімалось питання щодо забезпечення громадського порядку на оптовому ринку продуктів харчування «Каслекс» (Краснодонців).

Також під час наради прийнято рішення щодо відвідування соціальними працівниками та працівниками поліції громадян похилого віку, інвалідів, хворих та інших громадян району, які потребують соціального захисту для надання їм необхідної допомоги.

Голова райдержадміністрації наголосив, що дотримання карантинних обмежень - це не побажання, а вимога до виконання постанови Кабінету Міністрів. Районною владою буде докладено максимум зусиль для організації зручних та безпечних умов для жителів району.

Остання зміна сторінки: 18-03-2020 15:57