Оперативна нарада щодо утримання доріг при голові Ужгородської районної державної адміністрації Радіону Кіштулинцю

Голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець провів оперативну нараду щодо утримання доріг Ужгородського району в осінньо-зимовий період 2021-2022 років в якій взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко та представники Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, ВКП „Агрошляхбуд”, Ужгородського районного управління поліції.

Присутні обговорили питання погіршення погодніх умов та підготовку до зими доріг місцевого та державного значення, готовність виробничих баз, зокрема, підготовку виробничих будівель та споруд, баз протиожеледних матеріалів, техніки та механізмів для зимового утримання доріг, транспортно-складського господарства та заготівлі протиожеледних матеріалів. Обговорювалось питання забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах, встановлення (поновлення) дорожніх знаків, ліквідації ямковості на підходах до переїздів, а також взаємодію профільних служб з органами місцевої влади у випадку погіршення погодних умов та затвердження попереднього плану дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

„Зимове утримання доріг являє собою комплекс заходів, які повинні забезпечувати безперебійний і безпечний рух автомобілів. Всі роботи по розчищенню автомобільних доріг від снігових заметів, боротьбі з зимовою ожеледдю, прибиранню снігових валів з узбіч, вантаження і вивіз снігу в межах населених пунктів повинні виконуватися вчасно і якісно”, - наголосив голова району.

На завершення голова райдержадміністрації Радіон Кіштулинець наголосив на неухильному виконанні заходів забезпечення належного утримання доріг під час зимового періоду задля безпеки громадян.

Остання зміна сторінки: 29-11-2021 13:13