Оголошення  про відкриту вакансію на посаду державної служби в Управлінні Державної казначейської служби України в Ужгородському районі Закарпатської області

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в Управлінні Державної казначейської служби України в Ужгородському районі Закарпатської області оголошено добір на зайняття вакантної посади державної служби в період дії воєнного стану:  головного спеціаліста відділу звітності та бухгалтерського обліку – 1 посада (категорія В).

Резюме, особову картку, документи, що підтверджують наявність громадянства України, освіти та досвіду роботи від кандидатів приймаються до 17:00 год. 17 березня 2023 року на електронну адресу: office.ruzgh@uz.treasury.gov.ua

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0(50) 101 27 18, Кекух Станіслава Михайлівна – головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів.

Детальний опис вакантної посади:   Додаток 1

Остання зміна сторінки: 13-03-2023 11:22